5.11.18

14

ZooBonusFEST 2018

ZooBonusFEST–2018 найочікуваніша подія осені для домашніх тварин та їх власників! Фестиваль відбувся 26 та 27 жовтня 2018 року

у Конференц Холі UBI за адресою вул. Дорогожицька, 8.

ZooBonusFest-2018 – другий міжнародний фестиваль для усіх, хто любить домашніх тварин та піклується про них!

 

Наші колеги ні в якому разі не могли пропустити дану подію і з великим задоволенням відвідали її та прийняли участь у фестивалі.

 

Цього року фестиваль здивував нас своїми масштабами:

На 3-у поверсі відбулася конференція, що була орієнтована не лише на ветеринарних лікарів, а й на усіх, хто любить тварин чи вже має домашнього улюбленця. Тут відбувалися лекції та воркшопи від провідних фахівців з репродуктології, стоматології, ортопедії, ультразвукових обстежень, догляду за екзотичними ссавцями та тонкощів управління ветеринарним бізнесом;

На 6-у поверсі відбулася виставка-продаж тисячі товарів від світових лідерів зооіндустрії різних країн світу. Відвідувачів чекали максимальні знижки на товари, спеціальні пропозиції для оптових та роздрібних клієнтів, безкоштовне УЗО для домашніх улюбленців, консультації та подарункове обслуговування провідних грумерів України.

На 7-у поверсі розташувалися фестивальна сцена, фотозона та дитячий майданчик. Тут проводилися майстер-класи та аукціони, фотосесії, автограф-сесії, конкурси з подарунками та сюрпризами. Найголовнішим сюрпризом фестивалю було встановлення та реєстрація нового Рекорду України серед тварин.

 

Хочеться подякувати організаторам цього чудесного фестивалю за два неймовірно насичених та пізнавальних дні!

 

ZooBonusFEST 2018