20.11.19

254

Група ветеринарних лікарів відвідала виробництво компанії Bioveta, a.s. в Чехії

В період з 3-го по 9-те листопада група ветеринарних лікарів дрібних домашніх тварин відвідали виробництво компанії Bioveta a.s. в Чехії...

В період з 3-го по 9-те листопада група ветеринарних лікарів дрібних домашніх тварин відвідали виробництво компанії Bioveta a.s. в Чехії з метою ознайомитись із етапами виробництва ветеринарних препаратів та обміну практичним досвідом із закордонними колегами.

Під час візиту на біофабрику, учасникам поїздки провів доповідь Марека Вистав`єла, директора з маркетингу та продажів Bioveta a.s., в якій він розповів історію розвитку компанії, основні напрями роботи та цілі на майбутнє. Крім того, прослухали лекція про оновлену серію вакцин Biocan® NOVEL, на якій розглянули такі питання:

  • Актуальність оновлених антигенних штамів ;
  • Покращений захист проти лептоспірозу за рахунок збільшення кількості сероварів антигену
  • Основні принципи вакцинації цуценят та дорослих собак з урахуванням епізоотичної ситуації в регіоні.

Також наші фахівці відвідали виробництво та побували у біотехнологічній залі, де ознайомились з декількома етапами виготовлення імунобіологічних препаратів, а саме процесами ліофілізації, культивування вірусного антигена та один із етапів виробництво вакцини проти сказу Біокан R. Побачивши етапами виробництва своїми очима, наші фахівці переконались,  у його повній відповідності GMP-рівню.

Завітали до клініки ветеринарної медицини  для дрібних і екзотичних тварин на базі Ветеринарно-фармацевтичного університету у м. Брно. Ветеринарні лікаря мали змогу поспілкуватися із чеськими колегами, побачили з середини роботу  ветеринарної  клініки за  стандартами ЄС. Відвідали спеціалізовано обладнану клініку для коней на базі університету, де ветеринарні лікарі, які спеціалізуються лише на лікуванні коней, розповіли про специфіку своєї роботи.

Також наші ветеринарні лікарі ознайомились з організацією робочих процесів на складі найбільшого постачальника ветеринарних препаратів на території Чехії.

Доповненням до отриманих професійних вражень, стала культурна програма, а саме оглядові екскурсії по історичним та архітектурним пам’яткам, також  дружнє та позитивне спілкування із чеськими колегами та теплий прийом наших фахівців співробітниками компанії Bioveta a.s.

Учасники української делегації висловлюють подяку за отримані враження та очікують на взаємовигідну, результативну та приємну співпрацю!

Група ветеринарних лікарів відвідала виробництво компанії Bioveta, a.s. в Чехії