26.03.19

184

Секрети вакцин Biocan® NOVEL

Голова наглядової ради нашої компанії “ЕвроветМаксимчук Сергій Іванович розкриває секрети вакцин Biocan® NOVEL  для читачів журналу “”Ветеринарна практика”” і кожного із Вас.

 

Отже, які саме світові бренди на сьогодні представляє Ваша компанія?
Компанія «Евровет» представляє на ринку України провідних світових виробників продуктів для ветеринарної медицини. Це компанії: Phibro Animal Health Corporation (США), Phibro Vaccines (Abic Vaccines, Ізраїль), Bioveta, a.s. (Чеська Республіка), Huvepharma, ЕООD (Болгарія) та інші.

 

  1. Чим саме обумовлений вибір лінійки продуктів/брендів?

-Ми розвиваємося по трьох основних напрямках, а саме: дрібні домашні тварини, промислове тваринництво, промислове птахівництво. Продукти, які постачає Компанія в Україну, є відображенням цих трьох напрямків розвитку.

Значну частину продукції складають живі та інактивовані вакцини проти хвороб собак, котів, коней, ВРХ, свиней, кролів та птиці, застосування яких позитивно відображається на епізоотичній ситуації у державі в цілому.

 

  1. Чи планується поповнення портфоліо новими гучними іменами?

-На початку 2019 року зареєстровано абсолютно нову лінійку вакцин проти хвороб собак Biocan® Novel виробництва компанії Bioveta a.s. (Чехія). Під брендом  Biocan® Novel в Україну будуть постачатися вакцини Biocan® Novel Puppy, Biocan® Novel DHPPi, Biocan® Novel DHPPi/L4, Biocan® Novel DHPPi/L4R і Biocan® Novel Pi/L4.

 

  1. Чим вакцини Biocan® Novel відрізняються від класичних вакцин серії Biocan® ?

-Вакцини проти хвороб собак Biocan® Novel – це продукти преміум класу, які виготовлено на найвищому професійному та виробничому рівні відповідно до нових вимог WSAVA та останніх тенденцій вакцинології.

По-перше, тривалість імунітету проти чуми м’ясоїдних, парвовірусного ентериту, аденовірусної інфекції, інфекційного гепатиту і сказу у нових вакцин буде до 3-х років. При цьому всі вакцини серії Biocan® Novel максимально безпечні і рекомендовані для введення цуценятам вже у віці від 6-ти тижнів.

До складу вакцин входять оновлені актуальні стандартизовані комерційні штами чуми м’ясоїдних і парвовірусного ентериту. На сьогодні відомо три найпоширеніших патогенних штами парвовірусного ентериту : 2a,  2b і 2c. Вакцини серії Biocan® Novel як раз містять у своєму складі високоімунний вакцинний штам CPV – 2b, який дає перехресний імунітет також до штамів 2а і 2с.

 

Оновлений протичумний антиген представлений високоімуногенним штамом CDV, який отримано з найпоширенішого у світі штаму Onderstepoort. Окрему увагу слід звернути на новий штамм лептоспірозу – L. Bratislava, який належить до серогрупи Australis. Тепер лептоспірозний компонент вакцин Biocan® Novel містить 4 актуальні  штами лептоспір. Компанія Bioveta a.s. удосконалила процес очистки культури лептоспір, що робить концентрацію залишкових культуральних білків мінімальною, в результаті чого не виникає побічних реакцій на введення вакцини.

 

Як уже було сказано вище, імунітет проти чуми м’ясоїдних, парвовірусного ентериту, аденовірусної інфекції, інфекційного гепатиту і сказу триває до 3-х років. Імунна відповідь проти парагрипу і лептоспірозу – не менше 1-го року. Після заключної  вакцинації цуценят комплексною вакциною Biocan® Novel DHPPi/L4R, проводиться щорічна ревакцинація Biocan® Novel Pi/L4 протягом 2-х років, а на 3-й рік вводиться Biocan® Novel DHPPi/L4R, і знову схема повторюється.

Не потрібно забувати, що в Україні напружена ситуація по сказу тварин, і за законом України вакцинувати собак від цього захворювання необхідно щорічно. Що ж робити в даному випадку? Річ у тім, що класичні вакцини серії Biocan® ніхто не відміняє.  Вони залишаються на ринку України  і будуть використовуватися паралельно з вакцинами серії Biocan ® Novel, як і у інших країнах.  До того ж вакцини обох лінійок можна комбінувати між собою ( при цьому не допускається їх змішування в одному шприці). Тому під час щорічної ревакцинації Biocan® Novel Pi/L4 обов’язкове введення Biocan® R. Також, хоча вакцина Biocan® Novel DHPPi/L4R  дає імунітет до 3-х років, це не забороняє вводити її щорічно тваринам, які проживають у неблагополучних по чумі м’ясоїдних, парвовірусному ентериту, аденовірусній інфекції, інфекційному гепатиту та сказу територіях або потребують особливої напруженості імунітету (племінні суки).

 

  1. Які додаткові можливості для лікарів ветеринарної медицини з’являться у зв’язку з появою на ринку вакцин Biocan® Novel?

-Враховуючи широкий спектр вакцин класичної серії Biocan® та нові можливості вакцин Biocan® Novel, лікар ветеринарної медицини  матиме змогу побудувати індивідуальний графік вакцинації для кожної собаки в залежності від віку, племінного призначення, епізоотичної ситуації в регіоні та інших чинників. Так, наприклад, в Україні складна ситуація по парвовірусному та коронавірусному ентериту собак. На жаль, не всі власники тварин регулярно вакцинують своїх улюбленців, а на вулицях присутні безліч безпритульних тварин, які є природнім резервуаром корона- та парвовірусів. Тому доцільно вакцинувати маленьких цуценят віком від 5-6 тижнів, комбінуючи вакцини Biocan® Novel Puppy або Biocan® Puppy з вакциною Biocan® C проти коронавірусної інфекції. Завдяки трирічному захисту від основних вірусних хвороб собак вакцини серії Biocan® Novel дозволяють знизити антигенне навантаження на імунну систему дорослих тварин, які схильні до алергічних реакцій та аутоімунних захворювань. Враховуючи поширеність таких захворювань, як хвороба Лайма та дерматофітози, ветеринарні лікарі в схемах щеплення можуть поєднати вакцини серії Biocan® Novel з Biocan® M, Borrelym 3.

 

Підсумовуючи викладене зазначимо, що:

– розробка та виробництво вакцин серії Biocan® Novel є вимогою часу;

– використання вакцин серії Biocan® Novel фахівцями ветеринарної медицини є ознакою сучасного підходу до профілактики небезпечних інфекційних хвороб собак.

 

Бліц

Лідер – це?

– Бос переконаний, що люди, які на нього працюють, – його підлеглі, інструменти для досягнення власних цілей. Якщо один інструмент не влаштовує, він змінює його на інший. На відміну від Боса, Лідер об’єднує команду для досягнення загальних цілей. Лідер надихає і мотивує колектив, він авторитет, особистість, яка впливає на членів групи, веде їх за собою, виявляє ініціативу, бере на себе провідну роль.

Відомо, що головною запорукою успішного введення бізнесу є, насамперед, люди. Які критерії ви застосовуєте при виборі членів Вашої команди. І як Вам вдається підтримувати продуктивну і партнерську атмосферу у колективі?

– О, це вельми складне питання, яке вміщує безліч складових. Беручи до уваги, що на робочих місцях ми проводимо більшу частину свого дня, то і атмосфера має бути позитивною і сприяти працездатності як кожного співробітника окремо, так і команди в цілому.

Щодо підбору співробітників – то це, мабуть, приходить із досвідом. Звісно ж, основною вимогою є спеціальні знання та навички. Проте окрім цього, велику роль грає харизма людини, стиль спілкування, комунікабельність, вміння людини навчатися та розвиватися в цілому.

Секрети вакцин Biocan® NOVEL