«Phibro Animal Health Corporation» (США) – інноваційна компанія світового рівня у сфері охорони здоров’я тварин, яка концентрує зусилля на підвищенні продуктивності та профілактиці захворювань в птахівництві.

Phibro Animal Health Corporation

«Phibro Vaccines» (Ізраїль) – один з напрямків «Phibro Animal Health Corporation». Компанія займається виробництвом ветеринарних імунобіологічних препаратів проти вірусних та бактеріальних хвороб птиці.

«Bioveta a.s.» (Чехія) – виробник ветеринарних, імунобіологічних та фармацевтичних препаратів. Продукція компанії представлена ​​у 84 країнах світу, з асортиментом більше 200 препаратів. Завдяки великим інвестиціям в нові виробничі потужності, «Bioveta a.s.» відповідає основним стандартам європейського виробника ветеринарних препаратів.

 

Bioveta a.s

«Huvepharma®» (Болгарія) – фармацевтична компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу препаратів для здоров’я людини і тварин.

 

Huvepharma

“INTERMAG” (Польща)  – провідний виробник продуктів для сільського господарства та для здоров’я тварин.

Лінійка продуктів для здоров’я тварин  знімає наслідки стресу, підтримує високі показники продуктивності та сприяє поліпшенню здоров’я тварин та птиці.

 

INTERMAG