25.06.20

1390

Преимущество нашей компании — соблюдение холодовой цепи на всех звеньях доставки

Мы всегда выполняем все требования для соблюдения нужного температурного режима ветеринарных биологических препаратов.

У зв’язку з початком літнього сезону різко підвищилися середньодобові температури повітря, і саме зараз особливо актуальним стає контроль всіх ланок холодового ланцюга при транспортуванні та зберіганні біологічних ветеринарних препаратів (вакцин, сироваток, діагностикумів та ін.)

  1. Збереження якості біопрепаратів починається зі складу виробника.

Оформлення вантажу у митному відношенні відбувається безпосередньо на складі компанія Bioveta a.s. за декілька годин до відправлення  машини. А за навантаженням товару слідкує митний брокер.

 

2.  Доставка вантажу до складу дистриб’ютора.

Компанія Bioveta a.s. доставляє вакцини у автомобілі з рефрижератором, у якому цілодобово підтримується температура в межах + 20 С + 80 С. Контроль температури відбувається за допомогою спеціального приладу – реєстратора температури CARRIER DATACOLD (без можливості доступу до корегування температурних показників).

При розвантажені, в місці призначення, водій-експедитор роздруковує відомість з погодинним контролем t0 при якій біопрепарати транспортувались.

3.   Склад дистриб’ютора.

Розвантажені біопрепарати на складі компанії «ЕвроВЕТ», зберігаються у холодильній камері, обладнаній за сучасними технологіями. Камера працює в автоматичному режимі цілодобово. Контроль показників t0 та вологості відбувається відповідно до діючих вимог щодо зберігання ветеринарних біопрепаратів.

 

4. Контроль за дотриманням холодового ланцюга під час реалізації товару на території України.

Головний пріоритет компанії «ЕвроВЕТ» – це відповідність  кращим стандартам. І для досягнення цієї мети ми завжди чітко дотримується всіх вимог щодо транспортування та зберігання біологічних ветеринарних препаратів.

Біопрепарати відпускаються лише у термобоксах з холодоагентами (кількість яких корегується відповідно до температури повітря). Обирається найкращий спосіб доставки до пункту призначення за мінімально можливий термін. Ведеться постійний контроль отримання товару кінцевим покупцем.

 

 

Саме такий підхід гарантує підтримку якісних показників ветеринарних біологічних препаратів і відповідно, отримуємо максимальний ефект від їх застосування.

Преимущество нашей компании — соблюдение холодовой цепи на всех звеньях доставки